Filtr do oczyszczacza

12 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
79,99 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 79,99 zł z dnia 22.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Dostawa od 13,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

FILTR DO OCZYSZCZACZA POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza to produkt, który powoli staje się standardem nie tylko w przestrzeniach biur czy innych obiektów komercyjnych, ale też w prywatnych domach i mieszkaniach. By to urządzenie działało wydajnie i efektywnie, nieunikniona jest regularna wymiana filtru do oczyszczacza powietrza. Oferujemy uniwersalny filtr do oczyszczacza powietrza KW99 - kompatybilny z urządzeniami marki PureAIR.

Filtr do oczyszczacza powietrza i jego specyfikacja techniczna

Model filtra: KW99

Wydajność: 180 m3/h

Waga wraz z filtrem: 5,4 kg

Ilość warstw: 5-warstwowy

Żywotność filtra: 120 dni

Zawartość zestawu: 1 sztuka  filtra KW99 do oczyszczacza 

Wymiary filtra:  33x26,5x2 cm

Filtr do oczyszczacza powietrza KW99 i jego tryby filtracji

Ten model filtra do oczyszczacza powietrza gwarantuje wielostopniowy system oczyszczania, a dzięki temu zapewnia zdrowe i czyste powietrze. Urządzenie posiada 5 warstw, które obejmuje następujące tryby filtracji:

Wstępne czyszczenie (włosy, duże elementy)

Filtr HEPA

Filtr węglowy

Filtr antyformaldehydowy

Filtr gazowy

Producent - marka PureAIR - szacuje żywotność tego filtra do oczyszczacza powietrza na 1 sezon, czyli około 120 dni. 

Kopia Bez tytułu (2)-min.jpg

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

W dzisiejszych czasach oczyszczacz powietrza staje się standardem w wyposażeniu biur i prywatnych mieszkań. Coraz więcej samochodów i dynamicznie rozwijająca się działalność przemysłowa pogłębia poziom zanieczyszczeń powietrza. Wiele polskich miast, jak Kraków, boryka się ze smogiem. By zagwarantować sobie i swoim domownikom czyste powietrze w pomieszczeniach, warto zainwestować w oczyszczacz powietrza. Poprawa jakości powietrza wpływa pozytywnie na zdrowie, samopoczucie, a także jakość naszego sny. Niemniej istotne jest, że przeciwdziała rozwojowi wielu dolegliwości wirusowych, bakteryjnych, alergii, przeziębienia czy problemów z zatokami.

Szacuje się, że każdego dnia wydychamy ponad 11 tysięcy litrów powietrza, a ponad 90% czasu spędzamy wewnątrz pomieszczeń. Zadbanie o to, by powietrze było tam czyste i pozbawione kurzu, dymu, bakterii i innych zanieczyszczeń, powinno być dla nas priorytetem. Warto regularnie wymieniać filtr oczyszczacza powietrza, bo tylko wtedy to urządzenie dobrze spełnia swoje zadanie.

PureAIR z nagrodą za jakość

Firma PureAIR jako jeden z nielicznych producentów oczyszczaczy powietrza i akcesoriów do tych urządzeń otrzymała nagrodę jakości. Jest to wyróżnienie za wysoką jakość produktów oraz odpowiedzialny serwis pozakupowy.Jako oficjalny przedstawiciel marki PureAIR świadczymy polski serwis pozakupowy oraz gwarancyjny. Oferujemy 5-letni okres dostępności części serwisowych oraz eksploatacyjnych.

12 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć