Filtr do oczyszczacza

14 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
79,99 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 10,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

FILTR DO OCZYSZCZACZA POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza to produkt, który powoli staje się standardem nie tylko w przestrzeniach biur czy innych obiektów komercyjnych, ale też w prywatnych domach i mieszkaniach. By to urządzenie działało wydajnie i efektywnie, nieunikniona jest regularna wymiana filtru do oczyszczacza powietrza. Oferujemy uniwersalny filtr do oczyszczacza powietrza KW99 - kompatybilny z urządzeniami marki PureAIR.

Filtr do oczyszczacza powietrza i jego specyfikacja techniczna

Model filtra: KW99

Wydajność: 180 m3/h

Waga wraz z filtrem: 5,4 kg

Ilość warstw: 5-warstwowy

Żywotność filtra: 120 dni

Zawartość zestawu: 1 sztuka  filtra KW99 do oczyszczacza 

Wymiary filtra:  33x26,5x2 cm

Filtr do oczyszczacza powietrza KW99 i jego tryby filtracji

Ten model filtra do oczyszczacza powietrza gwarantuje wielostopniowy system oczyszczania, a dzięki temu zapewnia zdrowe i czyste powietrze. Urządzenie posiada 5 warstw, które obejmuje następujące tryby filtracji:

Wstępne czyszczenie (włosy, duże elementy)

Filtr HEPA

Filtr węglowy

Filtr antyformaldehydowy

Filtr gazowy

Producent - marka PureAIR - szacuje żywotność tego filtra do oczyszczacza powietrza na 1 sezon, czyli około 120 dni. 

Kopia Bez tytułu (2)-min.jpg

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

W dzisiejszych czasach oczyszczacz powietrza staje się standardem w wyposażeniu biur i prywatnych mieszkań. Coraz więcej samochodów i dynamicznie rozwijająca się działalność przemysłowa pogłębia poziom zanieczyszczeń powietrza. Wiele polskich miast, jak Kraków, boryka się ze smogiem. By zagwarantować sobie i swoim domownikom czyste powietrze w pomieszczeniach, warto zainwestować w oczyszczacz powietrza. Poprawa jakości powietrza wpływa pozytywnie na zdrowie, samopoczucie, a także jakość naszego sny. Niemniej istotne jest, że przeciwdziała rozwojowi wielu dolegliwości wirusowych, bakteryjnych, alergii, przeziębienia czy problemów z zatokami.

Szacuje się, że każdego dnia wydychamy ponad 11 tysięcy litrów powietrza, a ponad 90% czasu spędzamy wewnątrz pomieszczeń. Zadbanie o to, by powietrze było tam czyste i pozbawione kurzu, dymu, bakterii i innych zanieczyszczeń, powinno być dla nas priorytetem. Warto regularnie wymieniać filtr oczyszczacza powietrza, bo tylko wtedy to urządzenie dobrze spełnia swoje zadanie.

PureAIR z nagrodą za jakość

Firma PureAIR jako jeden z nielicznych producentów oczyszczaczy powietrza i akcesoriów do tych urządzeń otrzymała nagrodę jakości. Jest to wyróżnienie za wysoką jakość produktów oraz odpowiedzialny serwis pozakupowy.Jako oficjalny przedstawiciel marki PureAIR świadczymy polski serwis pozakupowy oraz gwarancyjny. Oferujemy 5-letni okres dostępności części serwisowych oraz eksploatacyjnych.

14 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć