Lodówka turystyczna samochodowa Alpicool CF55

4 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
1 699,99 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 12,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Lodówka turystyczna Alpicool CF55/ zamrażarka samochodowa 


Lodówka turystyczna kompresorowa

Funkcja zamrażania produktów pozwolą na zamrożenie mięsa oraz innej żywności równocześnie z niskim pobieraniem energii elektrycznej.

Lodówka samochodowa 12v wyposażona została w zasilacz 12/24V wraz z zasilaczem 230V oraz wtykiem do gniazda zapalniczki.

Doskonała wydajność chłodzenia, efektywne magazynowanie ciepła. Lodówka samochodowa CF35 może obniżyć temperaturę wewnątrz w ciągu zaledwie 15 minut z 25°C do 0°C.

Wyświetlacz cyfrowy

Produkt wyposażony jest w wyświetlacz cyfrowy z funkcja Bluetooth – pozwala to na regulowanie temperatury za pomocą telefonu.

Sterowanie aplikacją

Komfort użytkowania jej zapewnia sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie. Zapewni wygodne użytkowanie. W każdym dowolnym momencie użytkownik może zmienić temperaturę wewnątrz urządzenia.

Wiele możliwości zastosowania. Lodówka do samochodu jest wyposażona w kable prądu stałego i prądu zmiennego, aby sprostać potrzebom jednoczesnego użytkowania na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, nadaje się na różne okazje, takie jak wycieczka dla siebie, piknik, kemping, grillowanie.

Wtyczka kabla prądu zmiennego to wtyczka europejska, która jest odpowiednia do większości krajów europejskich.

Specyfikacja

Pojemność:  55 litrów

Napięcie: 12 V/ 24 V (DC)

Moc znamionowa: 45 W

Zakres regulacji temperatury: -20℃~+20℃

Hałas:≤45dB

Waga: 16 kg

4 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć