Maska do nurkowania pełnotwarzowa

43 Przedmioty

Szczegółowe referencje

EAN13
2100000212453
Rozmiar maski
  • S/M
  • L/XL
Cena
70,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 10,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
maska do nurkowania

Nowoczesna maska pełnotwarzowa do nurkowania

Profesjonalna i nowoczesna maska pełnotwarzowa do nurkowania. Zapewnia wygodę i maksymalną przyjemność z snorkelinu. Maska do nurkowania pełnotwarzowa to produkt idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Nadaje się do morza, jezior lub innych wód – możliwości jej zastosowania są bardzo duże. Spakuj ją na wakacje, gdzie planujesz snorkeling w morzu, ale też do torby na basen. W tradycyjnej masce z fajką mniej komfortowo się oddycha, a woda może się wlewać przez ustnik - problemy te nie występują podczas używania maski pełnotwarzowej do nurkowania. 

pełnotwarzowa maska

Maska pełnotwarzowa

Najważniejsze cechy, jakie posiada ta maska pełnotwarzowa, to wygoda, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Nowoczesna maska pełnotwarzowa zakrywa całą twarz – oczy, usta oraz nos. Daje nam to pełną swobodę w oddychaniu i obserwowaniu podwodnego otoczenia. Dzięki niej do oczu czy ust nie wlewa się słona woda, co na dłuższę metę może być sporym dyskomfortem. Maska pełnotwarzowa to doskonała opcja do snorkelingu, czyli najprostszej formy nurkowania, do której nie trzeba żadnych specjalnych uprawnień ani drogiego sprzętu. Podczas snorkelingu, zanurzając głowę pod wodą, podziwia się podwodne życie. Poza maską pełnotwarzową, do uprawiania tej formy nurkowania przydadzą się także płetwy. 

maska na całą twarz

Praktyczna maska do nurkowania na całą twarz

Produkt wyróżnia się szczelnością oraz praktycznym uchwytem na kamerkę sportową. Dzięki temu będziemy mogli uwiecznić to, co zaobserwowaliśmy pod wodą. Dodatkowo fajka maski posiada system DryTop – zapobiega on wlewaniu się wody, dzięki czemu nie ma możliwości zachłyśnięcia się.
maska pełnotwarzowa

Maska pełnotwarzowa i jej specyfikacja techniczna

  • Produkt: Maska pełnotwarzowa do nurkowania pełnotwarzowa snorkelin
  • Marka: Gebino
  • Kolor: Odcienie czerni
  • Rozmiar: S/M (średnica wewnętrzna 17x13 cm, średnica zewnętrzna 23x19 cm - jest to odpowiedni rozmiar dla mężczyzn)
  • Pole widzenia: 180°
  • Waga: 0.7 kg
  • System DryTop (zapobiegający wlewaniu się wody przez fajkę): Tak

maska na twarz do nurkowania

Widoczne na zdjęciach kamery sportowe oraz telefon komórkowy nie są elementem zestawu. W tej ofercie dokonujesz zakupu maski do nurkowania, nie kamery sportowej ani nie telefonu.

43 Przedmioty

Szczegółowe referencje

EAN13
2100000212453
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć