Nabój do kamizelki ratunkowej MARINE PRO

8190200282

Szczegółowe referencje

Cena
40,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


Dostawa od 10,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Nabój z gazem CO2 do kamizelki pneumatycznej

Oferujemy nabój z gazem CO2 od marki MarinePRO. Jest to znana w całej Europie od wielu lat firma, dostarczająca miłośnikom sportów wodnych wysokiej jakości produkty i akcesoria. Nabój z gazem CO2, podobnie jak inne propozycje z logo MarinePRO, cechuje się wysoką jakością, wytrzymałością, niezawodnością oraz przystępną ceną. 

Wymienne naboje CO2 do wody

Warto zaopatrzyć się w wymienne naboje CO2 do wody, bo są to produkty jednorazowego użytku. Gdy w kamizelce pneumatycznej czy ratunkowej użyty zostanie dołączony do niego nabój, to należy go wymienić na nowy. Warto przed wyruszeniem np. na spływ kajakowy czy pływanie pontonem sprawdzić stan kamizelek i czy posiadają one pełne naboje z CO2. 

Kamizelki pneumatyczne uruchamiają się automatycznie, gdy noszące je osoby wpadną do wody lub też manualnie. Znajdujący się w kamizelce nabój z gazem CO2 napełnia ją gazem, co pozwala na utrzymanie użytkownika w pozycji głową do góry i swobodne oddychanie. 

NABÓJ Z GAZEM CO2 DO KAMIZELKI RATUNKOWEJ MARINE PRO

1 sztuka naboju

Jak działa nabój z gazem CO2?

Nabój z gazem CO2 zawiera sprężony gaz, który natychmiastowo napełnia kamizelkę ratunkową. Działa natychmiastowo, pozwala w mgnieniu oka uzbroić kamizelkę. Ponieważ jest to produkt jednorazowego użytku, dlatego po jego zastosowaniu należy go wymienić na nowy nabój. W kamizelkach znajduje się specjalne miejsce na nabój - by go wymienić należy odkręcić zużyty, a przykręcić nowy, wypełniony gazem produkt. 

Jak przechowywać naboje z gazem CO2?

Naboje z gazem CO2 zawierają gaz pod wysokim ciśnieniem, dlatego należy je przechowywać z dala od źródeł ciepła i poza zasięgiem dzieci. Najlepsze dla niego miejsce jest osłonięte przed promieniami słonecznymi, wentylowane, zacienione i chłodne. 

8190200282

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć