-30,00 zł - 30,00 zł

PROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY

19 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
159,99 zł
129,99 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 10,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Liczba elementów: 144

Producent: LOKSS

  • Największy dostępny zestaw do szkicowania
  • Przeznaczony zarówno dla profesjonalistów jaki dla osób początkujących
  • Znakomity pomysł na prezent
  • W zestawie do rysowania szkicownik
  • Wysoka jakość wykonania w przystępnej cenie

PROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | Primado

W obecnych czasach niezwykle istotne jest posiadanie własnej pasji. Pozwala ona na odstresowanie się w ciężkich sytuacjach oraz na pożyteczne zajęcie wolnego czasu. Aby odnaleźć w sobie swoją pasję, należy zastanowić się co tak naprawdę nas interesuje, jakie czynności przynoszą nam przyjemność oraz jakie uzdolnienia posiadamy. Składający się ze 144 elementów zestaw do szkicowania może być doskonałym pomysłem, by odkryć w sobie talenty plastyczne. Zestaw do rysowania sprawdzi się także w charakterze prezentu dla dziecka lub osoby dorosłej. 

Zestaw do rysowania wysokiej jakości

W poszukiwaniu własnej pasji mogą nam pomóc ogólnodostępne zajęcia artystyczne, które wskażą nam kierunek. Po zapoznaniu się z zajęciami artystycznymi może okazać się, że jesteśmy uzdolnieni plastycznie, ale nigdy nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Odkryty talent warto pielęgnować i poświęcać mu wolny czas. Przynosi on bowiem dla naszego ciała i umysłu całą masę korzyści. 

Przy pielęgnowaniu odkrytego talentu nie ma znaczenia nasz wiek. Nigdy bowiem nie jest za późno na rozpoczęcie nauki i rozwijanie własnej twórczości. Idealnym rozwiązaniem dla wielu osób na pielęgnowanie talentu artystycznego są zajęcia plastyczne. Są one dość powszechne i z odnalezieniem tych właściwych dla nas nie powinno być większego problemu.

PROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | Primado

Zestaw do rysowania dla każdego

Do zajęć plastycznych należy się jednak odpowiednio przygotować. Niezwykle ważny jest zakup odpowiednich akcesoriów plastycznych, takich jak np. kredki, ołówki czy farby. Zamiast samodzielnie skompletować zestaw, najwygodniej jest sięgnąć po gotowy produkt - np. zestaw do szkicowania z naszej oferty. 

Jednym z najlepszych artykułów plastycznych, patrząc na stosunek jakości do ceny, jest profesjonalny zestaw do rysowania firmy Lokss. Jest to jeden z najbogatszych zestawów do szkicowania, wyposażony w różnokolorowe kredki. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak również tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rysunkiem. 

Zestaw do rysowania LOKSS - wysoka jakość w parze z niską ceną

Zestaw do szkicowania LOKSS jest bardzo chętnie wybierany przez klientów, ponieważ wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, a jego cena jest niewygórowana.

PROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | Primado

Zestaw do rysowania składa się z ponad 140 elementów, w jego skład wchodzą:

- 120 sztuk ołówków kolorowych,

- 1 ołówek grafitowy,

- 3 ołówki węglowe,

- 12 sztuk ołówków do szkicowania,

- 1 wiszer,

- 1 blok papieru ściernego,

- 1 uchwyt do ołówków, 

- 1 gumka,

- 1 strugaczka,

- 1 szkicownik,

Całość zapakowana jest w estetyczne etui, które zabezpiecza kredki, produkty i elementy zestawu przed uszkodzeniem i pozwala na utrzymanie ich w jednym miejscu. Zestaw do rysowania Lokss zdecydowanie wyróżnia się ponad inne zestawy dostępne na rynku i w ofercie Primado.

PROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | PrimadoPROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | Primado

Każdy z elementów zestawu do rysowania posiada inne zastosowanie:

Ołówki kolorowe -  służą przede wszystkim do wypełnienia wolnej przestrzeni barwą. Duże znaczenie przy ich wyborze ma twardość i łamliwość. Zestawy kredek do rysowania Lokss charakteryzuje się dużą wytrzymałością a jego elementy rzadko się łamią. Ma to ogromne znaczenie podczas wykonywania pracy plastycznej. Duża elastyczność i miękkość wkładu sprawia, że malowanie tymi ołówkami to duża przyjemność. To najlepsze kredki w naszej ofercie.

Ołówek grafitowy - jest przeznaczony przede wszystkim do pisania i rysowania, dzięki zastosowaniu cienkiego pręcika grafitu. Cechuje się ciemnoszarym, prawie czarnym kolorem. Jest łatwy do starcia za pomocą gumki, dlatego pełni bardzo dużą rolę przy wykonywaniu wstępnych szkiców i projektów prac.

Ołówki węglowe - główną ich zaletą jest matowy grafit, który po naniesieniu na kartkę przypomina mieszankę grafitu i węgla. Ma to ogromne znaczenie podczas pracy z tymi ołówkami, jak również jest widoczne w efekcie końcowym. Rysunek wykonany w ten sposób mniej błyszczy niż ten wykonany zwykłym ołówkiem grafitowym. 

Ołówki do szkicowania - doskonale sprawdzają się na etapie szkicowania lub wstępnego cieniowania. Doskonale sprawdzają się również do tworzenia konturów. Duża ich zaletą jest również to, że wolno się zużywają. Dzięki swojej twardości rzadko wymagają strugania i wystarczają na długo. Jednak podczas pracy z tego typu ołówkami należy zachować szczególną ostrożność. Dzięki swojej twardości przy mocniejszym naciśnięciu mogą pozostawić na kartce widoczne wgłębienie lub dziurę. 12 sztuk ołówków do szkicowania zapewni możliwość tworzenia wspaniałych szkiców na bardzo długo.

Wiszer - doskonale sprawdza się w sytuacji, kiedy chcemy uzyskać efekt zmiękczania i rozmazywania kreski w rysunku węglowym lub kredą, prowadząc do uzyskania efektów zamglenia. Doskonale sprawdza się również podczas mieszania barw. Wiszer swoim wyglądem przypomina pałeczkę, która zakończona jest miękką nakładką filcową.

Papier ścierny - pozwala na dopasowanie kształtu grotu kredek do potrzeb rysunku. W ten sposób można uzyskać wąski grot do elementów wymagających precyzji lub grot do szerokiego rysowania.

Uchwyt na ołówek - pomaga zwiększyć kontrolę podczas pracy z ołówkiem i jednocześnie odciąża dłoń podczas długiego wykonywania pracy plastycznej.

Gumka i strugaczka - to nieodzowne i najlepsze wyposażenie każdego zestawu plastycznego. Gumka w prosty sposób pozwala na usunięcie błędów powstałych podczas wykonywania rysunku. Strugaczka dba natomiast o odpowiednie zastruganie grotu.

PROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | PrimadoPROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | PrimadoPROFESJONALNY ZESTAW DO RYSOWANIA 144 ELEMENTY | LOKSS | Primado

Rozwiń swój talent artystyczny

Zestaw do rysowania i szkicowania Lokss zawiera wszystkie niezbędne elementy do rozpoczęcia przygody z rysunkiem. Doskonale sprawdzi się również jako prezent, a jego cena pozwoli na zakup tego zestawu niemal każdemu.

19 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć