Przenośny nawilżacz powietrza lampka

6 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
59,99 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 59,99 zł z dnia 06.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość

Dostawa od 13,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

PRZENOŚNY NAWILŻACZ POWIETRZA

 • Idealny do każdego wnętrza
 • Nawilża suche powietrze
 • Pomocny dla alergików i astmatyków
 • Zalecany w sezonie grzewczym i w pomieszczeniach z uruchomioną klimatyzacją (także zimą do dogrzewania wnętrz)
 • Cicha praca
 • Świetnie sprawdzi się w domu, biurze lub w samochodzie

Cechy i funkcje przenośnego nawilżacza powietrza na USB

Nawilżacze powietrza to urządzenia mające na celu przywrócenie optymalnego poziomu wilgotności powietrza, które nas otacza. Ich stosowanie jest bardzo pożyteczne w szczególności w domach w okresie grzewczym, jak i w miejscach z działającą klimatyzacją. Zwiększanie wilgotności powietrza znacząco wpływa na poprawę samopoczucia najbardziej wrażliwej grupy społeczeństwa – alergików, astmatyków, a także noworodków. 

Przenośny nawilżacz powietrza miej zawsze pod ręką

Ten produkt świetnie sprawdzi się jako nawilżacz powietrza do samochodu, ale także w pracy, szkole lub mieszkaniu. Jedyne, czego potrzebujesz, by go uruchomić, to odrobina wody oraz gniazdo USB służące do zasilania urządzenia. Urządzenie jest już gotowe do pracy. Jego kompaktowe wymiary i niska waga - tylko 145 g - zmieszczą się do każdej, nawet małej torebki czy plecaka. Przenośny nawilżacz powietrza można zabrać w podróż służbową lub na wakacje - używać go wszędzie tam, gdzie jest suche powietrze.

Nawilżacz powietrza lampka idealny na zimę oraz w suchym otoczeniu

Centralne ogrzewanie w okresie zimowym bezpośrednio wpływa na obniżenie poziomu wilgotności powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Zbyt niska wilgotność powietrza, która spada poniżej poziomu 40%, negatywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Długotrwałe przebywanie w takich pomieszczeniach może bezpośrednio wpływać na powstawanie stanów chorobowych.

Suche powietrze podrażnia śluzówki górnych dróg oddechowych, tym samym zwiększając podatność na różnego rodzaju infekcje. Trudności z oddychaniem przez nos lub nieustępujący katar to jedne z wielu objawów przebywania w otoczeniu, w którym wilgotność powietrza jest zbyt niska.

Przenośny nawilżacz powietrza ozdobą twojego otoczenia

Czasy, w których wygląd urządzenia był nieistotny i liczyła się tylko funkcjonalność i użyteczność, dawno odeszły w zapomnienie. Dlatego oferowany przez nas przenośny nawilżacz powietrza nie tylko spełnia swoją funkcję, dbając o zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności, ale również komplementarnie współgra z twoim otoczeniem. Urządzenie jest też kolorową lampką. Świetnie sprawdzi się jako dodatek na stoliku nocnym, w pokoju dziecka lub jako prezent dla najbliższych.

Nawilżacz powietrza lampka, czyli styl i klasa

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie oryginalność oraz niepowtarzalność. Dbamy o to, by każdy oferowany przez nas produkt był wysokiej jakości, wyróżniał się charakterem oraz zapewniał Ci tylko najlepsze doświadczenia. Ten przenośny nawilżacz powietrza na USB bez trudu wpisuje się w kategorię sprzętu wielozadaniowego, użytecznego i stanowiącego ozdobę każdego pomieszczenia. Dodatkowo pełni rolę dodatkowego źródła światła, bo jest to nawilżacz powietrza lampka, a nie zwykły nawilżacz.

Nawilżacz powietrza z lampką idealny na prezent

Widoczny na tej stronie nawilżacz powietrza z lampką sprawdzi się na prezent na wiele okazji. Urodziny, imieniny czy po prostu bez okazji jako upominek od serca dla osób wrażliwych na suche powietrze, alergików czy astmatyków. 

Nawilżacz powietrza na USB i jego specyfikacja techniczna

 • Czas pracy: ok. 4 godzin
 • Nawilżany obszar: 2-10 m2
 • Zasilanie: Kabel USB
 • Rozmiar urządzenia: 6,8 (średnica u góry urządzenia) x 5,9 (średnica u spodu urządzenia) x 14,5 cm (wysokość)
 • Waga: 145 g
 • Kolor urządzenia: Niebieski
 • Informacje dodatkowe: Kolorowa lampka; Nowoczesny wygląd; Wysoka skuteczność nawilżania
6 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć