PRZENOŚNY NAWILŻACZ POWIETRZA LAMPKA KOLORY

7600222206
6 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
59,99 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 10,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

PRZENOŚNY NAWILŻACZ POWIETRZA

 • Idealny do każdego wnętrza
 • Nawilża suche powietrze
 • Pomocny dla alergików i astmatyków
 • Zalecany w sezonie grzewczym i w pomieszczeniach z uruchomioną klimatyzacją (także zimą do dogrzewania wnętrz)
 • Cicha praca
 • Świetnie sprawdzi się w domu, biurze lub w samochodzie

Cechy i funkcje przenośnego nawilżacza powietrza na USB

Nawilżacze powietrza to urządzenia mające na celu przywrócenie optymalnego poziomu wilgotności powietrza, które nas otacza. Ich stosowanie jest bardzo pożyteczne w szczególności w domach w okresie grzewczym, jak i w miejscach z działającą klimatyzacją. Zwiększanie wilgotności powietrza znacząco wpływa na poprawę samopoczucia najbardziej wrażliwej grupy społeczeństwa – alergików, astmatyków, a także noworodków. 

Przenośny nawilżacz powietrza miej zawsze pod ręką

Ten produkt świetnie sprawdzi się jako nawilżacz powietrza do samochodu, ale także w pracy, szkole lub mieszkaniu. Jedyne, czego potrzebujesz, by go uruchomić, to odrobina wody oraz gniazdo USB służące do zasilania urządzenia. Urządzenie jest już gotowe do pracy. Jego kompaktowe wymiary i niska waga - tylko 145 g - zmieszczą się do każdej, nawet małej torebki czy plecaka. Przenośny nawilżacz powietrza można zabrać w podróż służbową lub na wakacje - używać go wszędzie tam, gdzie jest suche powietrze.

Nawilżacz powietrza lampka idealny na zimę oraz w suchym otoczeniu

Centralne ogrzewanie w okresie zimowym bezpośrednio wpływa na obniżenie poziomu wilgotności powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Zbyt niska wilgotność powietrza, która spada poniżej poziomu 40%, negatywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Długotrwałe przebywanie w takich pomieszczeniach może bezpośrednio wpływać na powstawanie stanów chorobowych.

Suche powietrze podrażnia śluzówki górnych dróg oddechowych, tym samym zwiększając podatność na różnego rodzaju infekcje. Trudności z oddychaniem przez nos lub nieustępujący katar to jedne z wielu objawów przebywania w otoczeniu, w którym wilgotność powietrza jest zbyt niska.

Przenośny nawilżacz powietrza ozdobą twojego otoczenia

Czasy, w których wygląd urządzenia był nieistotny i liczyła się tylko funkcjonalność i użyteczność, dawno odeszły w zapomnienie. Dlatego oferowany przez nas przenośny nawilżacz powietrza nie tylko spełnia swoją funkcję, dbając o zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności, ale również komplementarnie współgra z twoim otoczeniem. Urządzenie jest też kolorową lampką. Świetnie sprawdzi się jako dodatek na stoliku nocnym, w pokoju dziecka lub jako prezent dla najbliższych.

Styl i klasa

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie oryginalność oraz niepowtarzalność. Dbamy o to, by każdy oferowany przez nas produkt był wysokiej jakości, wyróżniał się charakterem oraz zapewniał Ci tylko najlepsze doświadczenia. Ten przenośny nawilżacz powietrza na USB bez trudu wpisuje się w kategorię sprzętu wielozadaniowego, użytecznego i stanowiącego ozdobę każdego pomieszczenia. 

Nawilżacz powietrza na USB i jego specyfikacja techniczna

 • Czas pracy: ok. 4 godzin
 • Nawilżany obszar: 2-10 m2
 • Zasilanie: Kabel USB
 • Rozmiar urządzenia: 6,8 (średnica u góry urządzenia) x 5,9 (średnica u spodu urządzenia) x 14,5 cm (wysokość)
 • Waga: 145 g
 • Kolor urządzenia: Niebieski
 • Informacje dodatkowe: Kolorowa lampka; Nowoczesny wygląd; Wysoka skuteczność nawilżania
7600222206
6 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć