Elektryczne

Elektryczne

Aktywne filtry

Pokaż 2 Przedmioty z 2 item(s)

Rowery elektryczne, nazywane też e-bikami, są coraz popularniejsze w naszym kraju. Obecnie obserwuje się rosnące zainteresowanie tego typu produktami z uwagi na fakt, że pozwalają szybko i komfortowo poruszać się w przestrzeni miejskiej i nie tylko, a ponadto wyglądają nowocześnie i stylowo. 

Rower elektryczny miejski - na co dzień 

Rowery elektryczne wyróżnia silnik i bateria, czym różnią się od tradycyjnych i dają możliwość poruszania się nawet osobom, które z różnych przyczyn, w tym również zdrowotnych, nie mogą pedałować. Dzięki nowoczesnemu designowi są nie tylko praktyczne na co dzień, ale też stylowe, co pozwala połączyć nowoczesny wygląd z komfortem, jaki gwarantują. Dla wielu osób to okazja, by zrezygnować z poruszania się komunikacją miejską lub samochodem, zwłaszcza w upalne dni lata i zdecydować się dojeżdżać do pracy lub w inne miejsce właśnie rowerem elektrycznym. W tej kategorii znajdują się rowery elektryczne, które spełniają niezbędne normy, w tym przepisy Unii Europejskiej i wymagania techniczne, jakie musi spełniać każdy rower elektryczny, poruszający się po drodze.

Dlaczego rower elektryczny to dobry wybór?

Dla wielu osób zmiana sposobu poruszania się z samochodu na rower elektryczny to nie tylko możliwość spędzania czasu bardziej aktywnie i na świeżym powietrzu, ale też świadomość, że nie zanieczyszcza się powietrza. To jedna z głównych zalet, dla jakich warto zdecydować się na zakup takiego roweru. Ale jest ich znacznie więcej, bo tego typu pojazdy nie hałasują i są znacznie tańsze w utrzymaniu od np. samochodów. Dla osób, które posiadają ograniczony budżet i zastanawiają się, czy wystarczy im na dobry samochód, poleca się alternatywę w postaci rowerów elektrycznych - kosztują mniej, a zapewniają szybką i komfortową jazdę. Co ciekawe, naukowcy wskazują, że już za około dwadzieścia lat niemal wszystkie pojazdy na świecie będą elektryczne, co wynika z troski nie tylko o środowisko naturalne, ale też o nasze zdrowie i samopoczucie.

Rowery elektryczne dla osób w każdym wieku!

Zdecydowaną zaletą rowerów elektrycznych jest fakt, że mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku. Dzięki temu wszystkie modele, dostępne w tej kategorii produktowej, są idealne zarówno dla osoby młodej, jak i seniora, mającego problem np. z biodrami, kolanami, nogami, sercem czy płucami. Dla takich osób jazda na tradycyjnym rowerze nie jest wskazana, z uwagi na przeciwwskazania zdrowotne do pedałowania. Rower elektryczny nie wymaga kondycji i używania siły mięśni, dlatego stanowi doskonałą alternatywę  Wystarczy włączyć silnik, by móc jechać i cieszyć się krajobrazem wokół oraz możliwością spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Poruszanie się na co dzień rowerem elektrycznym to też znaczna wygoda dla osób, które mieszkają w dużych miastach - zwłaszcza tych zatłoczonych, gdzie jazda samochodem to głównie frustrujące stanie w korkach.

Sprawdź naszą aktualną ofertę rowerów elektrycznych w sklepie Primado i wybierz idealny pojazd dla siebie lub swoich bliskich! Zobacz też inne rodzaje jednośladów: rowery miejskierowery górskie i fat bike, a także użyteczne akcesoria rowerowe

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć