BRAMKA DO PIŁKI NOŻNEJ PIŁKARSKA METALOWA DUŻA PRZENOŚNA DLA DZIECI 3m x 2m

65 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
349,99 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 39,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Bramka do piłki nożnej 3m x 2m

Bramka do piłki nożnej wykonana została z solidnego metalu malowanego metodą proszkową, dzięki czemu jest trwała i posłuży nie tylko na jeden sezon. Bramka piłkarska sprawdzi się idealnie podczas rozgrywania meczy piłkarskich. Znajdzie zastosowanie w domowym ogrodzie lub jako wyposażenie szkolnego boiska.

Bramka przenośna zapewni młodym piłkarzom świetną zabawę, która przyczynia się do rozwoju wytrzymałości, szybkości, siły oraz koordynacji ruchowej.

Malowana proszkowo rama i nylonowa siatka

✅ Rama bramki została wykonana z metalu i pomalowana metodą proszkową dzięki czemu jest trwała i posłuży nie tylko na jeden sezon. Siatka nylonowa okalająca ramę została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne.

Szybki montaż

✅ Bramka do piłki nożnej odznacza się prostym i szybkim montażem - tak, by rozpocząć grę jak najszybciej. W komplecie z kołkami do bezpiecznego ustawienia bramki. System zatrzasków, poprzeczka i słupki skręcane są śrubami.

Ważne!

Należy zachować ostrożność podczas montażu i skręcaniu bramki, żeby zbyt mocno nie dokręcać śrub - może to uszkodzić jej profile. Zabronione jest także zawieszanie się przez zawodnika na bramce -  spowoduje to zniszczenie bramki, wygięcie śrub i profili.

Specyfikacja:

Kolor dominujący: biały, czarny

Materiał wykonania: metal malowany proszkowo, tworzywo sztuczne

Rozmiar bramki: 3 m x 2 m x 90 cm

Wymiar opakowania: 116,5 cm x 53 cm x 8 cm

Certyfikat CE

Szybki montaż

Średnica rurek nośnych: ok. 40 mm

Ilość kołków mocujących w zestawie: 4 szt.

Waga: 15 kg

Przeznaczenie: bramka do piłki nożnej, bramka piłkarska dla dzieci, bramka piłkarska do ogrodu

65 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć