Baterie prysznicowe

Najnowsze wpisy

Eleganckie i stylowe baterie prysznicowe

Baterie prysznicowe, które oferujemy, są wyjątkowo eleganckie i stylowe. Wykonane zostały przez wiodących producentów takich rozwiązań i w zgodzie z bieżącymi trendami, jak urządzać i aranżować łazienki. Dziś wybór baterii prysznicowych jest niezwykle bogaty, nie trzeba wybierać między estetyką a funkcjonalnością. Zebrane w tej kategorii propozycje łączą w sobie obydwie te cechy.

Zestawy prysznicowe dla każdego

Proponujemy zestawy prysznicowe w klasycznej kolorystyce i stonowanej linii, dlatego bez trudu odnajdą się we wnętrzach łazienek prywatnych, ale także w komercyjnych obiektach: np. hotelach czy basenach. Za sprawą kilku dodatkowych końcówek – np. deszczownicy – można zamienić zwykły prysznic w relaksującą sesję niczym w SPA. Większość zestawów prysznicowych ma regulowaną wysokość – każdy mały i duży – może dopasować ją do swoich potrzeb. Pod prysznicem można też opłukać mocno zabrudzone buty lub psa ze spaceru po deszczu.

Baterie prysznicowe w zestawie

Baterie prysznicowe to nie tylko słuchawka prysznicowa, ale też wiele innych, użytecznych dodatków: deszczownica, kran – w zależności od tego, co dokładnie zawiera wybrany zestaw. Poza różnymi końcówkami, w zestawie znajdują się też wszelkie niezbędne elementy, by umocować baterię w swojej łazience.

Matowe lub błyszczące zestawy prysznicowe

Coraz częściej odchodzi się od zestawów prysznicowych z błyszczącym wykończeniem na rzecz matowego. Mat w akcesoriach łazienkowych i kuchennych prezentuje się niezwykle szykownie. Zdaniem wielu osób mniej widać na nim zacieki i zabrudzenia, a te jak wiadomo są wszechobecne w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Trwałe baterie prysznicowe na lata

Proponujemy baterie prysznicowe wykonane z materiałów odpornych na wilgoć i uszkodzenia. Łazienka to pomieszczenie zaliczane do kategorii o podwyższonej wilgotności, dlatego należy starannie wybierać wszystkie znajdujące się tam akcesoria i dodatki. Oferujemy propozycje z mosiądzu,chromu, miedzi lub niklu, rzadko z niewielkim dodatkiem tworzyw sztucznych.

Zestawy prysznicowe ze sklepu internetowego

Gdzie szukać zestawów prysznicowych w atrakcyjnej cenie? Idealnym miejscem na takie poszukiwania są sklepy internetowe – np. nasz. Atutów zakupów przez internet jest mnóstwo – najważniejsze to oszczędność czasu na dojazdy oraz możliwość złożenia zamówienia o dowolnej godzinie, bo wystarczy tylko telefon lub inne urządzenie z dostępem do internetu.

Sprawdź też inne produkty z kategorii Dom i ogród