Siłownia i fitness

Najnowsze wpisy

Przyrządy do ćwiczeń w domu to inwestycja, która się opłaca. Mając w mieszkaniu czy domu urządzenia, na których można spalać tkankę tłuszczową lub poprawiać kondycję, oszczędza się czas na dojazdy na siłownię oraz pieniądze na comiesięczne karnety. Przyrządy do ćwiczeń w domu to jednorazowy wydatek na długo. Można go podzielić pomiędzy domownikami lub lokatorami, którzy także planują korzystać z tego sprzętu.

Akcesoria do ćwiczenia w domu dla zabieganych

Akcesoria do ćwiczeń w domu to idealna opcja dla osób, którym trudno wygospodarować w tygodniu kilka godzin na aktywność fizyczną. Przykładowo trening cardio, czyli najlepszy sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, powinien odbywać się minimum 3 razy w tygodniu. Łatwiej się zmotywować lub zacząć przygodę ze sportową aktywnością w domu niż w modelu z czasochłonnymi dojazdami na silownię, znajdującą się na drugim końcu miasta. Dodatkowo nie każdemu sprzyja duch rywalizacji i porównywanie się z innymi, kto jakie osiąga wyniki na danym sportowym sprzęcie. W domowym zaciszu akcesoriami do ćwiczeń w domu nie musimy się z nikim dzielić ani z nikim ścigać. Są także doskonałą opcją dla mam, które zostały w domu ze swoimi maluchami, bo mogą równocześnie trenować i mieć oko na swoją pociechę.

Maszyna do ćwiczeń w domu – trenuj bez względu na porę roku i pogodę

Maszyna do ćwiczeń w domu, taka jak bieżnia czy rowerek stacjonarny, to opcja na całoroczny trening – bez względu na aurę za oknem, temperaturę czy opady. Ćwiczyć w domowym zaciszu, pod dachem, da się przez okrągły rok – w odróżnieniu od dyscyplin, które najchętniej uprawia się tylko przy dobrej pogodzie. Można także zainwestować w maszynę do ćwiczeń w domu i trenować na niej w miesiącach, w których pogoda uniemożliwia cwiczenia na zewnątrz (np. końcówka jesieni, zima i początek wiosny – trening na bieżni w domu, a w cieplejsze miesiące z lepszą pogodą treningi biegowe na zewnątrz).

Sprzęt sportowy do domu mobilizuje do aktywności

Widok sprzętu sportowego do domu, takiego jak rowerek czy bieżnia, mobilizuje wiele osób do uprawiania na nich jakiejś aktywności. Można połączyć przyjemne z pożytecznym i podczas treningów oglądać na laptopie lub telefonie ulubiony serial czy posłuchać interesującego podcastu. Oferujemy sprzęt sportowy do domu łatwy w montażu, który po treningu można złożyć np. pod łóżkiem, by nie zajmował cennej przestrzeni. Często posiada on uchwyt, na którym można bezpiecznie zamocować urządzenie, takie jak telefon czy tablet.

Domowy sprzęt do ćwiczeń dla całej rodziny

Domowy sprzęt do ćwiczeń idealnie nadaje się dla małych i dużych. Trenować mogą rodzice i dzieci. Domowy sprzęt do ćwiczeń pomoże w powrocie do wagi sprzed ciąży lub sprzed pandemii, a także w rozpoczęciu aktywności  np. po długiej przerwie, chorobie czy kontuzji.

Do aktywności na świeżym powietrzu

Poza widocznymi na tej stronie przyrządami do ćwiczeń w domu sezonowo oferujemy także sprzęt do aktywności na świeżym powietrzu.

Sprawdź też produkty z innych kategorii: Turystyka i Plecaki turystyczne