Co robić w wakacje w domu?

Wakacje w domu wcale nie muszą być nudne – pomysłów, jak spędzać wolny czas bez wyjeżdżania do jakiegoś egzotycznego zakątka, jest całe mnóstwo. Przedstawiamy standardowe i nietypowe odpowiedzi na pytanie, co robić w wakacje w domu.

Wakacje w domu na sportowo

Wakacje w domu można spędzić, oddając się ulubionym, sportowym aktywnościom. Dostępne w naszej ofercie przyrządy do ćwiczenia w domu oraz rowery i akcesoria rowerowe pomogą w zrealizowaniu tego planu. Niewiele trzeba, by zacząć ćwiczyć – tutorial z internetu, strój sportowy i odrobina chęci na początek to dobry start. Rowery to idealny pomysł na wycieczki ze swoimi rówieśnikami, rodzeństwem lub rodzicami. Trasy można opracowywać w taki sposób, by mijać po drodze urokliwe zakątki lub miejscowe zabytki i atrakcje turystyczne. Każdy trening umili ulubiona muzyka z Głośnika Xiaomi REDMI Bluetooth Soundbar.

Wakacje w domu z dzieckiem

Wakacje w domu z dzieckiem? Tutaj wiele zależy od pogody – jeśli dopisuje, to moc atrakcji czeka na zewnątrz. Zabawy na świeżym powietrzu, zawody sportowe, psoty w ogrodzie czy na balkonie lub tarasie – warto rozrywki dopasować do indywidualnych preferencji naszego malucha. W przestrzeni miejskiej jest wiele miejsc, wartych odwiedzenia: place zabaw, parki, osiedlowe siłownie i inne zakamarki, czekają na odkrycie. Na spacer warto spakować ulubione zabawki dziecka. Przydadzą się także do zabaw w domu, gdy pogoda za oknem nie dopisuje lub maluch cierpi na katar.

Artystyczne wakacje w domu

Kolejny pomysł na wakacje w domu? Odkryj w sobie artystyczny talent. Składający się ze 144 elementów zestaw do rysowania będzie dobrym początkiem, by obudzić w sobie rysownika lub szkicownika. Inne opcje to spróbować swoich sił w artystycznych dziedzinach: farby, pastele, węgiel i glina pomogą zrealizować ten plan. W trakcie wakacji w osiedlowych domach kultury oraz szkołach odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci lub dorosłych. Warto na mapie swojego miasta poszukać takich punktów lub też najpierw sprawdzić w domu, czy dana dziedzina sztuki jest czymś, w czym chcemy się rozwijać.

Co jeszcze robić w wakacje w domu? Może mały remont!

Wakacje w domu można spędzić bardzo pożytecznie i owocnie. Od dłuższego czasu chodzi ci po głowie remont pokoju lub niewielka metamorfoza któregoś z pomieszczeń w domu? To jest idealny na to moment, by zrealizować ten plan! Ogromnym atutem podjęcia się działań, jak malowanie ścian czy renowacja mebli, jest korzystna pogoda i wysoka temperatura (farby, kleje i inne materiały budowlane szybko wyschną, dodatkowo także można przewietrzyć pokój). Polecamy sprawdzić przeróżne modele baterii łazienkowych, dzięki którym wnętrze tego pomieszczenia zyska zupełnie nową jakość.. A może nowa lampa do salonu lub gabinetu? Proponujemy futurystyczne i industrialne modele wiszące: Żyrandol PIRAMID NORDIC – 3 Sztuki. Będą doskonałe do pomieszczeń urządzonych w stylu loftowym, nowoczesnym i minimalistycznym. Niewiele trzeba, by pokój zyskał zupełnie nowe oblicze – kilka tekstyliów (np. poszewki na poduszki, zasłony, narzuta na łóżko i niewielki dywanik) w intensywnym kolorze lub w  modny print (np. liście monstery lub egzotyczne palmy) całkowicie odmieni wygląd pomieszczenia.

Wakacje w domu poza domem

Wakacje w domu można spędzać oczywiście poza domem – możliwości są wprost nieograniczone. Wycieczki rowerem lub hulajnogą, komunikacją miejską, samochodem osobowym czy piesze – w zależności od odległości, jaką mamy do pokonania, warto wybrać odpowiedni środek transportu. Wiele polskich miast w sezonie letnim otwiera weekendowe linie komunikacji miejskiej, by można było podróżować do różnych malowniczych zakątków i zwiedzać urokliwe zabytki. W Krakowie takie linie kursują m.in. do Ojcowa, Puszczy Niepołomickiej oraz Doliny Będkowskiej.

Co robić w wakacje w domu?

Najnowsze wpisy

Nasze produkty

Blog Primado – sprawdź, co nowego