GoPro – akcesoria, w które warto się zaopatrzyć

Korzystając z kamery GoPro, warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria do kamer, ułatwiające nam filmowanie. Takie dodatki potrafią dodać naszej produkcji prawdziwego uroku, jak na przykład widok z głowy rowerzysty, który zjeżdża trudną, górską trasą zjazdową, gdzie oglądający naprawdę poczuje prędkość tego zawodnika oraz przekona się jak wąską i niebezpieczną ścieżką ten ekstremalny jeździec się porusza.

Akcesoria do kamer sportowych

Jest ich do wyboru aż nadto. Najdroższe zawsze są firmowane znakiem towarowym producenta naszej kamery. Czy jednak jest to wymóg? Czy naprawdę musimy przepłacać za uchwyty na pierś bądź do statywu? Niekoniecznie, wystarczy skorzystać z bogatej oferty rynku zamienników.

Z mojej wiedzy i doświadczenia, a miałem okazję być uczestnikiem Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski w Wakeskate (sport wodny), zamienniki po prostu dają radę. Używaliśmy ich przy kręceniu treningów, lub dla zabawy, kiedy kręciliśmy kółka na Wakeparku (wyciąg na wodzie) tylko dla czystej “zajawki” czy śrubowania tricków na wodzie i przeszkodach.

Używaliśmy zawsze zamienników, bo nikogo nie było stać na oryginały, albo kombinowaliśmy na swoje sposoby i omijaliśmy brak szyny… na przykład deskorolką. Sporty wodne to bardzo kreatywne środowisko dla kamer typu GoPro, ale nie tylko. Myślę, że tak samo kreatywnie można wykorzystywać tego typu uchwyty zarówno pod wodą jak i w powietrzu.

Taśmy, a właściwie jednorazowe naklejki, dzięki którym uchwyt może znaleźć się w dowolnym miejscu, również zawarte są w super zestawach zamienników.

Odmienna rzecz to statyw do kamery sportowej, który niejednokrotnie stanowił dla użytkowników ekstremalnych kamerek duży kłopot. W super zestawie (50 sztuk uchwytów) znajdziemy nie tylko to. również szelki do kamery sportowej, czy uchwyt na głowę. Przydatny zbiór, w fajnej walizce niewielkich rozmiarów. Zamienniki proszę Państwa i wasze domowe kino zamienia się w Hollywódzkie studio filmowe. Można z taką walizką nagrać naprawdę najbardziej ekstremalne wyczyny i do każdego ujęcia stosować inne, przydatne uchwyty.

Ekstremalny sport i akcesoria do kamer

Do rzeczy. Warto zawsze zaopatrzyć się w akcesoria do kamery sportowej – np. ten skladający się z ponad 100 elementów GIGA Zestaw Do GO PRO Akcesoria 120 W 1. Uchwyty na nadgarstek, statyw, uchwyt do kasku, wszystkie możliwe śruby do kombinacji połączeń uchwytów, również klasyczna rączka do zdjęć “selfie”.

W czasach gdy za przystępną cenę (będzie to około 130 złotych bez kosztów wysyłki) jesteśmy w stanie uzyskać pakiet pięćdziesięciu dodatków do naszego GoPro, nie ma chyba się nad czym zastanawiać. W takim “pakiecie” oprócz bardzo eleganckiej walizki na gadżety, otrzymacie państwo kompletny zestaw do obsługi tych kamer. Są to przydatne akcesoria rowerowe, jak i podczas wykonywania sportów ekstremalnych.

Będziecie mogli montować swoją kamerkę na kaskach podczas jazdy lub “strzelić selfie” podczas pływania na wakeboardzie. W zestawie znajduje się dedykowana sportom wodnym bojka pływająca, która jest jednocześnie uchwytem do trzymania do naszej kamery

Ekstremalne życie, zwariowane czasy. A ty nadal planujesz jakieś ekstremalne przeżycia? Chcesz je fajnie nagrać? Użyj odpowiednich uchwytów do każdego ujęcia.

GoPro - akcesoria, w które warto się zaopatrzyć

Najnowsze wpisy

Nasze produkty

Blog Primado – sprawdź, co nowego