Plecaki

Plecaki

Brak produktów.

Plecaki służą nam w różnych okresach naszego życia. Idziemy razem z nim do szkoły. Służy nam także dalej, w drodze na studia lub do pracy. Zabieramy go ze sobą na piesze wędrówki i inne podróże. W zależności od typu przetrwa różne obciążenia, trasy i warunki. Jak widać może nam posłużyć zawsze i wszędzie. Produkt od dobrego producenta wytrzyma długie lata. Należy też pamiętać o wyborze odpowiedniego typu dostosowanego do naszych potrzeb.

Polecamy także inne produkty turystyczne, znajdujące się w kategorii Turystyka

Plecak turystyczny

Taki typ możemy wykorzystać w wielu przypadkach. Idealnie nada się na piesze wędrówki, do zapakowania ekwipunku na podróż oraz innego rodzaju wycieczki. W odpowiednich wymiarach posłuży nam jako bagaż podręczny. Możemy go wybrać w kilku rozmiarach pojemności od 50L do nawet 80L. Plecaki turystyczne wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nawet przy pełnym obłożeniu są wygodne i komfortowe dzięki odpowiedniej ergonomii. Nie obciążają zbytnio kręgosłupa przez zastosowanie dodatkowych pasów na klatce piersiowej oraz pasie. Bardzo łatwo możemy spakować się do takiego plecaka. Dzięki przegrodom, kieszeniom i schowkom zachowamy porządek i posegregujemy rzeczy. Plecak turystyczny to świetny zakup, który wykorzystamy przy wielu okazjach. 

Plecak trekkingowy 

Plecak pojemny, a jednocześnie bardzo wygodny. Możemy go zabrać na długie, piesze wędrówki i nie zmęczymy zbytnio naszego kręgosłupa. Bardzo ważne przy plecakach trekkingowych jest odpowiednie dostosowanie pasów na ramionach, klatce piersiowej oraz w pasie, aby zapewnić sobie pełny komfort i bezpieczeństwo dźwigania nawet najcięższego ekwipunku. Produkt jest dostępny w kliku pojemnościach od 50L do 80L. Przechowywanie w plecaku trekkingowym przedmiotów jest bardzo zorganizowane i praktyczne dzięki zastosowaniu wielu przegród, schowków i kieszeni. Materiał, z którego wykonuje się plecaki trekkingowe jest przede wszystkim bardzo wytrzymały i prosty w czyszczeniu. Przy pieszych wędrówkach bardzo łatwo o zabrudzenia, nawet bardzo duże. Doprowadzenie plecaka do stanu pierwotnego nie jest wcale trudne! Wszystko to dzięki wysokiej jakości materiałach przystosowanych do częstego czyszczenia. 

Plecaki szkolne – tornistry

Do szkoły potrzebny jest wygodny plecak, który przy zgrabnych rozmiarach będzie pojemny. Musi pomieścić podstawowe przybory, książki oraz zeszyty. Ważna jest także wytrzymałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości, szczególnie przy młodszych dzieciach. Nie można zapomnieć o praktycznych rozwiązaniach, takich jak uchwyt na picie, drobne kieszenie oraz przegrody. Wszystko to dla zachowania porządku i łatwego użytkowania. Aby zachęcić dzieci oraz młodzież należy też pamiętać o kwestii wizualnej. Atrakcyjny i wygodny plecak to idealne połączenie. Plecak szkolny musi mieć wygodne szelki, aby móc go swobodnie nosić. Cały kształt i układ wraz z rozmieszczeniem ciężkości powinien zabezpieczać kręgosłup i dbać o prostą postawę. Jakościowe wykonanie zapewni długie lata spędzone ze szkolnym plecakiem. Zabrudzenia łatwo usuniemy, a sam materiał pozostanie cały czas tak samo barwny i bez uszkodzeń. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć