Folia elektryczna na okno SMART GLASS FILM 1m2

8173249583
1 Przedmiot

W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru, zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 12 345 02 24
E-mail: biuro@primado.pl

Szczegółowe referencje

Cena
820,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa od 30,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki
Folia elektryczna

Folia elektryczna na okno Smart Film z adapterem 5W

  • Folia elektryczna to nowatorskie rozwiązanie, pozwalające na zmianę transparentności szyby po naciśnięciu przełącznika ON/OFF. 
  • Folię naklejamy na dowolną szybę oraz podłączamy wtyczkę do gniazdka
  • Poprzez naciśnięcie przycisku folia zmienia stopień przepuszczalności
  • Folia może być całkowicie przezroczysta lub mlecznobiała
  • Idealne rozwiązanie w biurze, w pokoju konferencyjnym, łazience
  • Podana cena dotyczy 1m2

Folia elektryczna na okno Smart Glass podłączona jest do zasilania, dzięki czemu można za pomocą przełącznika lub pilota w ciągu sekundy sprawić, że szkło/folia stają się przejrzyste lub całkowicie mleczno-białe. Innymi słowy pod wpływem prądu elektrycznego Smart Glass zmienia swoją przezroczystą postać na przezierną, co zapewni dyskrecję i prywatność. 

Wielozadaniowa folia elektryczna na okno

Przezroczystość folii elektrycznej można regulować za pomocą przycisku, a zmiana jej trybu i przezierności jest natychmiastowa. Folia elektryczna może zostać nieprzyklejona na szklaną powierzchnię. Jest to idealne rozwiązanie do biura, hotelu, salonu kosmetycznego jak i wielu innych pomieszczeń. Smart glass sprawdza się także jako wysokiej jakości projektor - np. w sali konferencyjnej lub domowym zaciszu. 

Inteligentna folia elektryczna na okno to rozwiązanie energooszczędne 

Swoje zastosowanie folia elektryczna znajduje szczególnie w powierzchniach biurowych, gdzie zapewnia pracownikom prywatność i komfortowe warunki pracy. Folia coraz częściej jest również stosowana w prywatnych mieszkaniach i domach jako stylowy wystrój wnętrza. Warto dodać, że folia elektryczna, gdy jest w stanie wyłączonym, w ogóle nie pobiera energii, a po włączeniu tylko niewielkie jej ilości. 

Inteligentna folia elektryczna

Działanie folii elektrycznej oparte jest na najnowszych technologiach. Folia jest niezwykle cienka, przez co idealnie wpasowuje się w szklaną powierzchnię. Po zamontowaniu folii elektrycznej na szybie konieczne jest podpięcie jej do gniazdka. Wystarczy jeden przycisk, a z przezroczystej folii zmieni się ona na mlecznobiałą. Folia elektryczna na okno to doskonały zamiennik dla innych rodzajów osłon okiennych, typu rolety czy zasłony. Wygląda stylowo, nowocześnie i dobrze spełnia swoje zadanie, czyli gwarantuje prywatność. 

Jak działa folia elektryczna na okno? Zobacz w materiale wideo: 
https://youtu.be/Ctc3dy4VnP4

Inteligentna folia okienna

Folia elektryczna na okno - cena

Podana cena jest ceną za 1m2.

Towar dostępny na zamówienie. Prosimy o podanie długości oraz szerokości, która jest Państwu potrzebna.

8173249583
1 Przedmiot

W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru, zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 12 345 02 24
E-mail: biuro@primado.pl

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć