Xiaomi Gateway v3 ZigBee Bluetooth WiFi HomeKit

10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
119,99 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 10,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Xiaomi Gateway 3 + zasilacz USB

Oferujemy kompaktową centralkę Xiaomi Gateway 3 Home Kit, czyli niezbędnik w każdym inteligentnym domu. Ten nowocześnie wyglądający gadżet umożliwia zintegrowanie wszystkich domowych czujników i podpięcie aż do 64 urządzeń.  Xiaomi Gateway 3 pozwala dodawać akcesoria operujące na technologii ZigBee oraz Bluetooth, a ponadto także wspiera Apple HomeKit. Centralką Xiaomi Gateway zarządza się zdalnie przy pomocy aplikacji mobilnej przeróżnymi czujnikami (np.ruchu, otwarcia drzwi, temperatury czy wilgotności). 

O centralce Xiaomi Gateway 3

Centralny element systemu Xiaomi / Aqara. Działa na międzynarodowym standardzie ZigBee, rozwijaną przez organizację ZigBee Alliance, zatem można nim sterować  aplikacją Mi Home dostępną na Google Play i Apple Store. Jednocześnie wspiera komunikację Bluetooth zatem pozwala na odczyty statusów urządzeń BT dodanych do aplikacji Xiaomi Home.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zmienia się temperatura w mieszkaniu i wilgotność przez całą dobę. Albo chciałeś sterować oświetleniem w swoim domu?

Aqara właśnie coś takiego Ci oferuje. Wiele czujników i włączników możesz połączyć w jeden system oparty na międzynarodowym standardzie ZigBee więc nie musisz się martwić co się stanie jak kiedyś natrafisz na nowe urządzenie od konkurencyjnej firmy a już masz centralkę Xiaomi.

Xiaomi Gateway wspiera dodatkowo technologię HomeKit Apple zatem urządzenia ZigBee pojawią się w aplikacji Dom na iOS.

Urządzenie wspierane na głównym serwerze Xiaomi - region "Chiny" (na nim wspiera czujniki Aqara i Xiaomi zarówno BT jak i ZigBee) oraz serwerach europejskich (na nich wspiera czujniki ZigBee Xiaomi).

Parametry techniczne Xiaomi Gateway 3

Nazwa: Xiaomi Gateway 3

Model: ZNDMWG03LM

Temperatura środowiska pracy: -5℃-+50℃

Wilgotność środowiska pracy:0%-95%RH

Wymiary: 90x25 mm (wysokość x szerokość)

Liczba urządzeń zarządzanych: do 64

Transmisja bezprzewodowa: WiFi (2x2 MIMO), Bluetooth, Bluetooth Mesh i Zigbee (2.0 i 3.0).

Kompatybilność:

Android 5.0

iOS 12.0

Aplikacja Xiaomi Home

Apple HomeKit

Zasilanie: USB 5V 1A

Serwer: CN, EU (w ograniczonym zakresie)

Xiaomi Gateway v3 ZigBee Bluetooth WiFi HomeKit

Dlaczego polecamy produkty Aqara?

Aqara to startup firmy Xiaomi - marki, która stale rozwija swoje urządzenia i proponuje nowe rozwiązania do inteligentnego domu. Dołącz do systemu inne elementy z rodziny Aqara lub innych pracujących w standardzie ZigBee od Aquary lub innych firm. Możesz obserwować wyniki na telefonie komórkowym z dowolnego miejsca na ziemi. Możesz sterować urządzeniami podłączonymi do bramki. Bramki Aquara to jedne z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych do smart domu centralek. Ich duża dostępność, atrakcyjna cena oraz kompatybilność z urządzeniami od wielu producentów to atuty, które stoją za sukcesem tego inteligentnego rozwiązania. 

Xiaomi Gateway v3 ZigBee Bluetooth WiFi HomeKit

HomeKit urządzenia 

Homekit urządzenia - np. Apple HomeKit - to standard do komunikacji i integracji urządzeń inteligentnych. Oferuje go coraz więcej firm, bo rozwiązania do inteligentnych domów, czyli smart house, są coraz chętniej wybierane - również przez polskich klientów. Wcześniej urządzenia smart były produkowane w taki sposób, by były zintegrowane wyłącznie z systemami od ich producenta. Obecnie - idealnym tego przykładem jest urządzenie Xiaomi Gateway 3 - wspierają one także inteligentne sprzęty pochodzące z asortymentu innych, konkurencyjnych marek. HomeKit urządzenia znajdują się w portfolio większości wiodących zagranicznych producentów, jak Philips, Logitech, Lutron, Elgato, również na polskim rynku są producenci tych smart rozwiązań - marka Fibaro. 

Xiaomi Gateway v3 ZigBee Bluetooth WiFi HomeKit

Xiaomi Gateway v3 ZigBee Bluetooth WiFi HomeKit

10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć