DRABINA ALUMINIOWA TELESKOPOWA PRZEGUBOWA 2,5mx2,5m

43 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Cena
700,00 zł
Brutto
Ilość

Dostawa od 12,99 zł
Wyświetl koszt wysyłki

DRABINA ROZKŁADANA ALUMINIOWA PRZEGUBOWA 2,5m x 2,5m

✔️ łatwa w obsłudze, poręczna 

✔️maksymalne obciążenie - 150 kg

✔️maksymalna wysokość całkowita- 2,5 m

✔️maksymalna wysokośc robocza 6 m

✔️waga 17,1 kg

✔️wymiary: 49*17*92 cm

Łatwa w przechowywaniu drabina rozkładana

Drabinę rozkładaną łatwo możesz przechowywać w dowolnym miejscu, dzięki jej kompaktowym wymiarom. W przeciwieństwie do tradycyjnych drabin, nasza bez problemu zmieści się w bagażniku prawie każdego samochodu - również osobowego. W czasie, gdy nie jest używana, może leżeć na strychu, w piwnicy lub garażu, nie zajmując wiele cennej przestrzeni. Drabinę rozkładaną łatwo transportować, bo jest niewielka i stosunkowo lekka. 

DRABINA ALUMINIOWA PRZEGUBOWA 2,5m

Łatwa w użyciu drabina teleskopowa przegubowa

Rozłożenie drabiny teleskopowej przegubowej nie wymaga od Ciebie użycia dużej siły. W celu rozłożenia jej lub złożenia, wystarczy odblokować oba zawiasy. Wbudowana blokada zawiasów zapobiega samoistnemu złożeniu się drabiny. Poszczególne stopnie drabiny możesz złożyć lub rozłożyć bardzo prosto przyciskami blokady znajdującymi się na stopniach. 

Oferowany przez nas model drabiny teleskopowej przegubowej można użyć do szybkich, doraźnych zastosowań, gdzie jest potrzebna na krótko lub też do innych, długotrwałych prac, np. podczas remontu w mieszkaniu. 

DRABINA ALUMINIOWA PRZEGUBOWA 2,5m

Drabina rozkładana aluminiowa o uniwersalnym zastosowaniu

Dzięki funkcji blokady nierozłożonych szczebli, z drabiny rozkładanej aluminiowej można  skorzystać w nietypowych miejscach np. na schodach. Możesz użyć jej jako drabiny przystawnej, rozstawnej oraz rozstawnej. Wykonana została z stopów aluminium, co sprawia, że jest lekka oraz poręczna. Posiada zatem szerokie zastosowanie np. przy pracach w ogrodzie, domu lub wszystkich innych miejscach, w których potrzebne jest podwyższenie. 

Drabina teleskopowa przegubowa dla firm remontowych i do użytku prywatnego

Widoczna na tej stronie solidna drabina teleskopowa przegubowa nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i u firm budowlanych czy remontowych. Drabina teleskopowa przegubowa o wysokości do 2,5 metra sprawdzi się podczas sprzątania, malowania ścian, tynkowania, tapetowania i wielu innych prac. To niezbędnik w każdym polskim domu.

Drabina aluminiowa przegubowa do prac na wysokościach

Drabina aluminiowa przegubowa, którą oferujemy, to idealne rozwiązanie do różnego rodzaju prac na wysokościach, które - podając za ich definicją - są wykonywane na powierzchni znajdującej się na wysokości co najmniej metra nad poziomem podłogi. 

DRABINA ALUMINIOWA PRZEGUBOWA 2,5mDRABINA ALUMINIOWA PRZEGUBOWA 2,5m

Ważne, drabina posiada jeden stabilizator i nie posiada kółek!

43 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć